Hakkımızda

Yazıcı İnşaat Matbaa Hizmetleri LTD.ŞTİ. 1990 yılında İstanbul, Sarıyer İlçesi’nde kurulmuştur. 2000 yılına kadar firma sahibi Hüseyin Yazıcı tarafından yönetilen şirket 2000 yılında oğlu Murat Yazıcı tarafından YAZICI GROUP İNŞAAT ENDÜSTRİ TAAHHÜT SAN.VE TİC.A.Ş. ismi ile çalışmalarını inşaat sektöründe yoğunlaştırmıştır.

Kurumsal firmaların şube inşaatları, iç ve dış mimari çalışması ve dekorasyon işleri ile inşaat piyasasında isim yapan YAZICI GROUP, bir çok ödüllü projeye imza atan mühendis ve mimarlar ile çalışmaktadır.

Sektörde ticari işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda yıllarca hizmet vermiştir

İş bu süre içinde konut projelerini yakından takip etmiştir.

Konut projelerinin konfor ve güvenden uzak inşası firmanın konut sektöründe de bulunması gereğini doğurmuştur. YAZICI GROUP güvensiz ve dayanıksız yapıların yeniden kazandırılması için projeler geliştirmiş ve yıkıp yeniden yapmak yerine bina güçlendirme projelerini sektöre kazandırmıştır.

Hem maliyeti düşük hem de yer kaybına engel olan güvenli yapılar inşa etmiştir.

Konut sektörüne girerken ana hedefimiz konforlu konutlar inşa etmekti. Doğa ile iç içe şehrin keşmekeşinden uzak huzurlu yapılardı.

Şehir merkezlerinde depreme dayanıksız, kalitesiz malzeme ve işçilik kurbanı olmuş insanların talepleri sonucu konut GÜÇLENDİRME projelerine ağırlık verilmiştir.

Konusunda uzman ekibi ile yerinde tespit, uygun projelendirme ve mimari çalışmalar sonucu en az maliyetle en güçlü konutlar inşa etmek amaç edinilmiştir.

İhtiyacı anlıyor ve sizlere uygun projelendirme yapıyoruz .

Temel hedefimiz her bireyin konutlarında Huzur içinde geleceğe Güvenle bakmasını sağlamaktır.